SPISAK DJECE ZA PREDÅ KOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE

JUOÅ   „IVAN GORAN KOVAČIĆ“ GRADAČAC       

 SPISAK DJECE ZA PREDÅ KOLSKI ODGOJ I OBRAZOVANJE

Od  03.04.2017. god.      PRVA GRUPA  – OD 08,00 – 10,00 SATI

 

  1. Salčinović (Vahdet) Vedad, Bosanskih gazija bb,
  2. Zrnić (Vahid) Amna, Njiverica-Vida II
  3. Mehić (Ishak) Halima, VI bataljona  
  4. Zrnić (Ismet) Eldin, Njiverica-Vida II
  5. Ibrahimović (Azmir) Armina, Bosanskih gazija
  6. Jegić (Alija) Delila, VI bataljona 
  7. Zukić (Elvir) Ajnur, VI bataljona
  8. Smajić (Esed) Lamija, Bosanskih gazija                 
  9. Sendić (Izudin) Adna, VI bataljona
  10. Jašarević (Senahid) Jasmin, VI bataljona
  11. Zukić (Kenan) Ajla, VI bataljona
  12. Iskrić (Nadir) Mirnel, VI bataljona bb
  13. Zrnić (Ruzmir) Ajla, Vida II
  14. Zrnić (Ago) Almis, Vida II
  15. Halilković (Ahmet) Nedim, Bosanskih gazija
  16. Jusufović (Ilijaz) Elvira, Bosanskih gazija
  17. Zrnić (Esmir) Adna, VI bataljona
  18. Jahić (Damir) Ena, Bosanskih gazija
  19. Isić (Elvis) Irvin, Diren-Vida II
  20. Čolić (Amir) Karim, Titova
  21. Mehanović (Esmir) Iman, 6. April
  22. Duraković (Mirza) Amina, 6. April 26
  23. Halilković (Nedim) Daris, Ibrahima Kapetanovića
  24. Sahačić Emberšić Elena (Ivica, Suzana), I. Kapetanovića bb

 

Od  03.04.2017. god.      DRUGA GRUPA  – OD 10,00 – 12,00 SATI

 

  1. Hatunić (Nedžad) Amila, Požaričkih branilaca bb      
  2. Beširović (Osman) Mediha, Požaričkih branilaca
  3. Hasičić (Mirel) Benjamin, Požaričkih branilaca bb
  4. Huskić (Ahmet) Dženan, Požarička bb
  5. Ćehić (Asmir) Erna, Požaričkih branilaca
  6. Šišić (Amel) Maida, Požaričkih Branilaca bb )
  7. Ljika (Azemina) Rahela, Sarajevska bb
  8. Hećić (Sead) Amar, Sarajevska bb
  9. Kikić (Amir) Tarik, Požaričkih Branilaca bb
  10. Peštalić (Adnan) Azra, Požaričkih branilaca
  11. Halilović (Almir) Nedim, Požaričkih branilaca bb
  12. Kikić (Sadan) Larisa, Požaričkih branilaca bb
  13. Kikić (Sadan) Amar, Požaričkih branilaca bb
  14. Baković (Miroslav) Tina, Varoška bb
  15. Baković (Siniša) Ema, Siniše Mlinarevića bb
  16. Omerović (Mersudin) Armin, Siniše Mlinarevića
  17. Pandžić (Edin) Semina, Varoška 25
  18. Baković (Saša) Lejla, Siniše Mlinarevića
  19. Delić (Mahir) Amar, Mustafe Novalića br. 8
  20. Zrnić (Damir) Ema, Mustafe Novalića 15
  21. Omerović (Sedin) Tajra, H.K.Gradaščevića bb
  22. Milkić (Elvir) Igor, VII bataljona

 

Od  03.04.2017. god.      TREĆA GRUPA  – OD 12,00 – 14,00 SATI

 

  1. BeÅ¡ić (Halid) Dženan, Hazna bb   
  2. Velagić (Anel) Amina, Škorići bb
  3. Hodžić (Emir) Amina, Kadić Mahala
  4. Džakovac (Vahid) Melina, Kadić Mahala
  5. Ibreljić (Samir) Merim, Škorići
  6. Ćatić (Alija) Lamija, Škorići
  7. Hasić (Idriz) Lejla, Škorići
  8. Škodrić (Sadmir) Ilma, Hazna 37
  9. Mehinović (Alen) Samed, Škorići bb
  10. Udvinčić (Mirza) Šejla, Škorići
  11. Avdić (Amir) Arnela, Ledenice Gornje
  12. Osmić (Mirnes) Ajnur, Ledenice Donje
  13. Šećić (Enis) Dženita, Ledenice Donje
  14. Okanović (Adis) Kenan, Ledenice Donje-Okanovići  
  15. Mehmedičević (Ahmet) Ali, Hazna
  16. Bilajac (Amir) Lejla, Ahmeta Beširovića bb
  17. Hanić (Almir) Enis, Raifa Šaldića
  18. Osmičić (Sead) Sara, I bataljona bb
  19. Kukuruzović (Emir) Elma, 16. Muslimanskih brig. br. 19
  20. Ćorić (Halil) Almir, 16. muslimanske 51
  21. Udvinčić (Miralem) Muhamed, Sviračka bb
  22. Avdičević (Maid) Faris, Raifa Šaldića
  23. Šišić (Mirmes) Melisa, Sviračka bb
  24. Avdić (Esed) Kanita, Hasana Kikića bb
VEZANI TEKST:  "JESEN U MOM GRADU" Tematska izložba učenika trećih razreda