POKAŽI ŠTA ZNAŠ – PRIJAVE DO PONEDJELJKA 19.12.2016.

(Spisak takmičara na dan 14.12.2016.god.)

U polufinale takmičenja ulaze učenici:

IXb:
Masterchef ( Alma Mašić,Emina Fitozović,Denis Mujčinović,Elma Kadić,Naida Ibrić,Mirnes Zilić,Malik Okanović,Irfan Sejdić,Deni Hamidović,Mirnes Iskrić )
Tehničenje loptom ( Semir Skenderović )
Pjevanje ( Lejla Zrnić )
Pričanje viceva ( Semir Skenderović )
Gluma ( Mirnes Iskrić i Fehim Mujkanović )

IXc:
Masterchef ( Amila Sendić,Emina Kurbašić,Almira Hadžihaskić,Meliha Kunić,Tarik Terzić,Sadin Mulahalilović)
Pjevanje ( Hadis Ćosić )
Karate ( Ajla Vehabović )

VIIIa:
Masterchef ( Eldar Kikić,Sumea Duranović,Anesa Omerović )
Drama ( grupa zaljubljeni dječaci )
Sport,fudbal ( Ismar Hadžihaskić,Nermin Mehić )
Pjevanje ( grupa )
Karate ( kate tim )

VIIIc:
Masterchef ( Hasan Selimović,Esmir Ćosić,Adi Zrnić,Eldar Tahirović,Amina Avdić,Manuela Božanović,Bekir Terzić)
Likovno ( Fatima Džodžaljević,Maida Alić,Manuela Božanović,Benjamin Omeragić )
Pjevanje ( Belmir Kolarević,Semin Džaferspahić,Ishak Pokrajac,Mirza Suljić )
Tehničenje lopte ( Mirza Suljić,Anis Pavitinović )
Sand up ( Sanjin Selimović )

VIIb:
Masterchef ( Lejla Kukuruzović,Sumeja Ibrahimović,Sarah Basile,Ajla Smajlović,Armin Sendić,Hamza Ćosić )
Sviranje ( Ajla Smajlović )
Pjevanje ( Emir Beširović,Sarah Basile,Muamer Husić,Kenan Kunić )
Vicevi ( Adi Hasetović,Halim Muratović,Aldin Huskić,Eldar Huskić )
Gluma ( Ramizela Ćosić,Aldin Huskić )
Likovno ( Naida Hasić )
Ritmika ( grupa učenika VIIb,VIIa,VIIIa,VIIIb )
Folklor ( grupa učenika Vc,Va,VIb,VIIb,VIIc )

VIIc:
Masterchef ( Zlatan Ahmetašević,Rasim Ahmetagić,Ajdin Aljić,Amina Avdičević,Sulejman Ćosić,Šejma Klopić,Ajna Pašalić )
Pjevanje ( Benjamin Mustafić )
Gluma ( Benjam Mustafić )
Folklor ( Amira Simnica,Nejra Avdić )
Likovno ( Samra Mustafagić,Maida Novalić )

VIa:
Masterchef (Anita Domazet,Enis Okić,Belma Beširević,Samra Halilkanović,Danis Mešić,Eldar Šišić,Dženita Kikić )
Ritmika ( Ema Suljkanović,Merima Mulahalilović,Lina Mehić,Nejla Mešanović,Adi Šarić,Ajna Spahić )
Vicevi ( Adi Sarić )
Sport ( Anes Bećirević )
Slikanje,gluma ( Dino Saletović )
Karate ( Tarik Kadić )

VIb:
Masterchef ( Mirza Alić,Nejla Ahmetović,Ema Ganić )
Fudbal ( Ismet Avdić,Emelin Spahić,Omer Mustafić )
Karate (Admir Smajić,Ema Ganić,Jasmina Ganić )
Likovno ( Ajla Sivić )
Pjevanje ( Ajla Sivić,Amina Hasukić,Maida Okanović,Naida Okanović,Selman Okanović,Ismet Avdić,Ema Ganić )

VIc:
Masterchef (Martina Ćaćić,Menaf Hećimović,Nedim Omić,Ajdin Okanović,Edi Okanović,Suana Mulić)
Sviranje ( Nina Lazić )
Gluma ( Nina Lazić,Mateja Radić,Bakir Idrizović,Ajdin Duraković,Marko Bagić,Belma Brkić,Martina Ćaćić,Emir Delić,Arif Imširović )
Pjevanje ( Melisa Hodžić )
Likovno ( Mateja Radić )
Tehničenje loptom ( Ajdin Duraković )

Bakir Izdrizović i Arif Imširović jelka !

Va:
Masterchef ( Ajdin Aščić,Zenahid Sivić,Nina Vidović,Sumejja Jakić,Benjamin Kamberović,Ajla Halilović,Lamija Hasić,Nejla Smajlović )
Pjevanje (Iman Huseinbašić,Iman Huseinbašić i Nejla Smajlović,Sumejja Jahić i Lamija Hasić,Nadin Hasić,Nina Viclović i Ajla Halilović,Sumejja Jahić )
Gluma ( Ajla Haskić i Iman Huseinbašić )

Vc:
Masterchef ( Mašić Damira,Ademir Hećić.Irma Mulić )
Pjevanje ( Razim Hodžić,Amina Subašić,Emina Zrnić,Irma Mulić )
Ples ( Melisa Simnica i Berina Mašić )
Sviranje ( Medin Šešić )
Pričanje viceva ( Medin Šešić,Razim Hodžić,Amar Kujraković i Harun Subašić , Adi Šaldić )

Vd:
Masterchef ( Dženita Fehratović,Enes Bešić,Ademir Zrnić,Ema Ganić )
Pjevanje ( Dženita Fehtratović,Hamza Osmanović )
Pričanje viceva ( Ammar Peštalić i Muhamed Mehić,Fatih Okanović )
Gluma ( Nadira Zrnić i Ajla Zrnić )

Šef security tima: Mirnes Iskrić i njegov zamjenik Semir Hasić.

VEZANI TEKST:  5. oktobar | Svjetski dan učitelja

Koordinator. Čobo A.